Více spokojených zákazníků – vyřízeno.

Automatická expedice pro e-shop zrychlí dodání zboží zákazníkům.

Automatizace je klíčem k úspěchu.

  • Využijte sklady prodejen na expedici
  • Ušetřete tisíce na zboží skladem
  • Optimalizace a automatizace 21. Století

  Máte internetový obchod a k němu jeden expediční sklad nebo síť prodejen, kterou potřebujete integrovat do internetového obchodu a využít automatizovanou expedici ze všech skladů? Pro firemní informační systém ANS to není problém. Nastavíme expediční proces tak, jak Vám to bude vyhovovat, případně Vám poradíme, jak to optimalizovat.

  Představte si, že vaše firma provozuje síť prodejen. K této síti prodejen napojíte e-shop. Automatická expedice zajistí, že po přijetí nové objednávky ověří bezhotovostní platbu, zkontroluje dostupnost zboží na prodejnách. Informuje nejvýhodnější zásobovanou prodejnu, aby zboží zarezervovala a připravila zboží na expedici.

  Co zní, jako jednoduchá záležitost, je léty ověřený proces, který jsme zajistili více kontrolními a automatizovanými mechanismy, které vám dávají jistotu, že chyby a chování lidského faktoru jsou eliminovány na minimum.

  Logistika e-shopu, se tak dostává na úroveň, kde existence centrálního skladu je eliminována a úspory na nákup zboží se mění na zisk z optimalizace a automatizace.

PROČ provozovat automatický expedice?

riadeny sklad 2

Využijte maximum ze zboží, které máte.

riadené sklady

Zrychlete expedici = zrychlíte příjem peněz.

riadeny sklad 3

Dejte sílu do rukou zaměstnancům.

riadeny sklad 4

Zlepšete zákaznickou zkušenost.

CHCETE SE PORADIT S NAŠIM EXPERTEM?

Kontaktujte nás, získejte více info a nezávaznou nabídku