Implementace Balíkobot do ERP AN Systems

25. dubna 2023

V dnešní době roste velmi rychlým tempem online obchodování, a proto je důležité mít efektivní a spolehlivý systém doručení objednávek. Jedním z nejlepších nástrojů na trhu je Balíkobot – systém, který umožňuje rychlé a snadné doručování balíků. V tomto článku se podíváme na to, jak implementovat Balíkobot do ERP systému AN Systems a jaké výhody to přináší.

AN Systems je ERP systém, který umožňuje spravovat obchodní procesy a zákaznické objednávky v jednom zjednodušeném rozhraní. Balíkobot je služba doručování balíků, která nabízí více než 10 přepravních společností. Tyto dvě služby mohou být spojeny pro zajištění rychlé a efektivní expedice objednávek.

Prvním krokem při implementaci Balíkobotu do ERP systému AN Systems je registrace účtu na webové stránce Balíkobot.cz. Po registraci je třeba zadat API klíč do AN Systems, aby bylo možné využívat Balíkobot. API klíč je jedinečný kód, který umožňuje komunikaci mezi ERP systémem a Balíkobotem.

Výhodou integrace Balíkobotu do ERP systému AN Systems je, že zákazníci mohou získat informace o doručení svého balíčku prostřednictvím jednoduchého online rozhraní. AN Systems dokáže zobrazit stav doručení balíku i s případnými chybami, jako jsou například opožděné doručení nebo vrácení balíku. Kromě toho si mohou zákazníci zvolit různé druhy doručení, jako je doručení na poštu, kurýra nebo do výdejního místa.

Pro firmy je integrace Balíkobotu do ERP systému AN Systems výhodná i z ekonomického hlediska. Balíkobot dokáže automatizovat procesy doručování, což snižuje náklady a zvyšuje efektivitu. Kromě toho je Balíkobot schopen vypočítat náklady na přepravu a vrátit nejlepší cenu za doručení balíku. To znamená, že firmy mohou ušetřit peníze při přepravě svých výrobků.

Integraci Balíkobotu do ERP AN systems jsme připravovali pro naše klienty (WOOX, BagoSport, Coquishoes). Potřebujete integrovat i vy Balíkobot, případně vyřešit komplexní firemní procesy pro maloobchod, velkoobchod nebo logistiku? Neváhejte nás kontaktovat ZDE.