Implementace AN Systems ve společnosti Orsay

27. února 2023

V dnešním článku se pochlubíme jednou z našich implementací. Jedná se o spolupráci s Orsay na Slovensku a v Čechách. Byla to rychlá a intenzivní implementace a těšíme se na další spolupráci.

Implementace podnikového informačního systému AN Systems byla rychlou a efektivní zkušeností pro naši společnost. Naším hlavním cílem bylo optimalizovat procesy spojené s prodejem módního zboží v našich 100+ prodejnách v České a Slovenské republice.

Jedním z klíčových faktorů úspěšné implementace bylo zajištění, aby se systém dal rutinně používat v prodejnách do 30 dnů od spuštění. Toho bylo dosaženo díky dobrému plánování a úzké spolupráci mezi naším týmem IT a týmem prodejen. Díky tomu se nám podařilo důsledně splnit všechny požadavky našich 130+ aktivních uživatelů a 30+ aktivních terminálů v expedičním skladu.

Systém AN Systems umožnil automatizovat procesy zásobování prodejen podle limitních zásob, což znamená, že se prodejny již nemusí starat o to, aby byly dostatečně zásobeny. Také jsme mohli zlepšit expedici e-shop zakázek, což bylo velkou výhodou pro naše zákazníky.

Systém také umožnil implementovat zákaznický bodový systém, který zvyšuje loajalitu našich zákazníků. Tisk zákaznických kuponů na prodejnách umožňuje zákazníkům snadno uplatnit své kupóny, což zvyšuje jejich spokojenost. Prodej a uplatnění dárkových šeků na e-shopu i prodejně současně usnadňuje proces pro naše zákazníky.

Neposlední výhodou systému AN Systems je možnost exportu dat pro ORSAY Power BI. Toto umožňuje našim manažerům lépe analyzovat data a činit informovaná rozhodnutí pro růst naší společnosti.

Vyjádření ze společnosti Orsay:

Velkou výzvou byla hlavně nutnost urychlené implementace systému AN Systems po převzetí společnosti Orsay. Díky profesionálnímu týmu, který přesně věděl co dělá, se to podařilo. Veškeré logistické a prodejní procesy se podařilo zvládnout během několika málo týdnů, což u projektu velikosti Orsay považuji za velký úspěch.

Lukáš Kosprt,
Chief product officer