Integrace ISIC (INTERNATIONAL STUDENT IDENTITY CARD) slev do AN kasa

28. března 2023

Studentský život je plný výzev a nároků na čas i peníze. Mnozí studenti pracují zároveň s tím, jak se snaží stíhat své studium a zájmy. Proto jsou studentské slevy a výhody v oblasti stravy, zábavy, cestování, vzdělávání a pojištění pro ně velkým lákadlem. ISIC karta je mezinárodně uznávaným průkazem studenta, který nabízí řadu slev a výhod. Studenti při výběru obchodu, kde mohou nakoupit přihlížejí i k tomuto faktu. Proto je poskytování slev pro držitele karet jedním z přínosů pro obchodníky.

S cílem usnadnit studentům využívání těchto slev a zjednodušit proces pro prodejce, rozhodli jsme se ve spolupráci s CKM SYTS integrovat funkcionalitu ISIC slev do naší AN kasa. AN kasa je součástí našeho podnikového informačního systému, který umožňuje prodejcům spravovat prodej a fakturaci a také sledovat skladové zásoby.

Princip fungování této integrace je jednoduchý. Při uplatnění slevy, obsluha AN kasa zadá číslo ISIC karty do dokladu a sejme čárový kód z karty anebo ručně. Následně AN kasa prostřednictvím API online ověří platnost karty. Pokud je karta platná, AN kasa automaticky zadá výši slevy do dokladu pro položky, na které má systém nastaveno možnost uplatnění ISIC slevy. V případě, že karta není platná, AN kasa informuje obsluhu o nemožnosti uplatnění slevy.

Systém také umožňuje přenos dat o použití ISIC karet z naší AN kasa do CKM SYTS. Denní report obsahuje informace o použití ISIC karet za jednotlivé provozy zákazníka, včetně čísla karty, výše slevy a místa, kde byla sleva poskytnuta. Tento report pomáhá CKM SYTS sledovat používání ISIC karet a monitorovat jejich využívání v rámci našich prodejen.

Výhody integrace ISIC slev do AN kasa jsou mnohé. Jednou z hlavních je automatizace procesu poskytování slev, která usnadňuje práci prodavačů a zaručuje rychlejší a spolehlivější poskytování slev. Díky tomu prodavači ušetří čas a mohou se soustředit na jiné úkoly, což zlepší celkovou efektivitu provozu.

Kromě toho, integrace ISIC slev do AN kasa umožňuje online kontrolu platnosti ISIC karet, což zajišťuje, že slevy jsou poskytovány pouze oprávněným držitelům karet. To zlepšuje bezpečnost procesu poskytování slev a snižuje riziko zneužití slev neoprávněnými osobami.

V neposlední řadě je integrace ISIC slev do ERP AN kasa výhodná i pro studenty, kteří mají tak snazší přístup ke slevám, bez nutnosti prokazovat se klasickým plastovým ISIC průkazem. Stačí, když předloží kartu v mobilní verzi, která je dostupná v ISIC aplikaci. Tím se zlepšuje přístupnost slev pro studenty a zvyšuje se zájem o ISIC kartu jako celek.

Využití ISIC karty a integrace jejích slev do AN kasa jsou tedy pro všechny zúčastněné strany výhodné. Prodavači ušetří čas, studenti získají snazší přístup ke slevám a držitelé ISIC karet mohou využívat svých výhod i při návštěvě provozů, které nejsou přímo spojeny s ISIC programem.

Integrace ISIC slev do ERP AN kasa je jen jedním z příkladů, jak moderní technologie mohou zjednodušit a zefektivnit každodenní život. Věříme, že v budoucnu budou podobné technologické inovace stále častěji využívány a pomohou nám ušetřit čas, zjednodušit práci a zlepšit naše každodenní zkušenosti.

Hledáte i vy možnost integrace ISIC karet do vašeho podnikového informačního systému? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s tím pomůžeme.