Využívejte všechny možnosti skladové karty!

5. září 2021

Trápíte se s identifikací a správným identifikováním nejlepších nebo nejhorších prodejných artiklů?

 

Máte příliš mnoho nebo málo zboží na skladě?

 

Trvá dlouhé hodiny nahodit nové položky na sklad?

 

Musíte pro každou velikost a barvu jednoho artiklu vytvářet samostatné karty?

 

Zda prodávat na internetu nebo v kamenném obchodě nebo kombinujete oba způsoby prodeje, je management skladu základem Vašeho ekonomického úspěchu.  Práce s papírem a perem už je naštěstí v minulosti. Nejen proto, že už podobné metody nestačí časově, ale ani výstupy a funkcemi.

 

Naštěstí An systems má skladový systém, který je pro Vás připravený funkcemi, které Vám přináší funkce budoucnosti už dnes. Je jednoduchý, ale zároveň komplexně pokrývá široké spektrum možností, které optimalizují procesy a ušetří tisíce EUR ročně. Zda při rychlejší logistice a hromadných operacích, urychlujících obrátku zboží a tím i zlepšují prodej.

 

Tím nejzákladnějším prvkem, od kterého se odvíjejí Vaše budoucí výhody, je skladová karta. Něco, co v minulosti představoval list papíru, kde se značili pohyby zboží, je dnes vysoce parametrizovatelný záznam údajů, pro potřeby skladu, logistiky, reportingu či e-shopu. Pokud jste v minulosti museli mít jednu skladovou kartu pro každou barvu a velikost, to je už minulost. Skladová karta v An systems ušetří hodiny při naskladňování nových položek. Samozřejmostí je možnost vytvářet nové karty importem z datových souborů nebo EDI rozhraní.

 

Mezi další výhody skladových karet An systems patří:

  • Evidence sériových čísel pro potřeby elektro produktů (mobily, PC, …))

  • Přehled kompletní historie cen (velkoobchod, maloobchod, e-shop, cizí měna)

  • Přehled stavu zásob jednotlivých skladů podle atributů – evidenční stav zásob, stav objednávek, stav zakázek, stav blokovaný, volný stav

  • Rozhraní skladové karty umožňuje přehled všech pohybů na produktu, sledovaní obrátky, marže, ziskovosti,

  • Možnost hromadných změn atributů na skladové kartě

  • Skladová karta obsahuje volitelné jazykové verze všech atributů a popisů skladové karty – pro potřeby vícejazyčných e-shopů

 

Zeptejte se proto příště, když budete optimalizovat logistiku, jestli Váš současný systém poskytuje všechny možnosti a urychluje Vám práci nebo ji stěžuje. Skladová karta je jen začátkem všech výhod, které poskytuje celý skladový systém. Proto je čas udělat změnu k lepšímu, zorganizovat sklad a začít prodávat.

Máte i vy nějaké tipy, triky nebo dotazy, neváhejte a kontaktujte nás.

 

Pokud jste se našli v některém z výše jmenovaných možností využití nebo byste o něm rádi věděli více, napište nám a my vám rádi ukážeme, jak vám může An systems pomoct se vyvíjet nebo zefektivnit vaše procesy.