Novinky v našem ERP systému pro zahraniční distribuci a jazykové mutace

14. května 2024

 

 

Přinášíme nejnovější aktualizace našeho ERP systému, které vám mohou ještě lépe pomoci spravovat vaše zahraniční distribuční operace a vícejazyčné prostředí. Tyto úpravy jsou důkazem našeho neustálého úsilí o zlepšení a inovaci, abychom vám mohli poskytnout ty nejlepší služby.

 

 1. Administrace skladů a eshopových zakázek v různých jazycích
  Nyní můžete spravovat skladové zásoby a objednávky z vašeho eshopu v české, slovenské a anglické verzi ANS. To vám umožní efektivněji komunikovat s vašimi zákazníky napříč různými jazykovými prostředími.
 2. Rozšířená podpora pokladen
  Naše pokladní systémy nyní podporují českou, slovenskou, polskou, maďarskou a anglickou verzi. Navíc jsou připraveny pro další jazykové mutace, abyste mohli bez problémů expandovat do nových trhů.
 3. Fiskalizace pokladen pro více zemí
  Jsme hrdi na to, že naše pokladní systémy jsou nyní plně kompatibilní s legislativou v České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Slovinsku a Chorvatsku, což zjednodušuje vaše fiskální povinnosti.
 4. Efektivní zásobování prodejen v zahraničí
  Nové funkce umožňují pravidelné zásobování vašich vlastních i franšízových prodejen v cizích zemích, a to dle odprodejů nebo limitních zásob, což vám pomůže optimalizovat vaše dodavatelské řetězce.
 5. Centrální správa objednávek z více eshopů
  Administrace a expedice objednávek z více eshopů v různých jazykových a měnových verzích nyní probíhá pohodlně z jednoho centrálního skladu, což vám ušetří čas a úsilí.
 6. Integrace s marketplace a prioritizace prodejních kanálů
  Příjem objednávek přes API a jejich expedice pro různé online tržiště jsou nyní snazší než kdy jindy. Naše systémy umožňují efektivní alokaci zboží podle priorit jednotlivých prodejních kanálů, což vám pomůže maximalizovat vaše prodeje.

 

Jsme nadšeni, že můžeme tyto nové funkce přinést našim zákazníkům. Pokud máte zájem o některou z výše jmenovaných funkcií nebo potřebujete upravit váš současný ERP systém AN systems, neváhejte nás kontaktovat.