Firemní informační systém 21. století

Objevte firemní informační systém AN Systems a získejte náskok nad konkurencí.

Firemní informační systém je klíčovým pilířem pro efektivní řízení a růst vašeho podniku. V AN Systems jsme připraveni poskytnout vám všechny potřebné nástroje a znalosti pro vytvoření a úspěšnou implementaci vašeho vlastního firemního informačního systému. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte využívat všech výhod, které vám nabízí moderní firemní informační systém.

Firemní informační AN systém nabízí

Náš firemní AN systém propojuje procesy celé firmy.

Naše flexibilní a modulární architektura firemního informačního systému umožňuje snadnou integraci se stávajícími IT systémy ve vaší společnosti. S vysokou mírou bezpečnosti a spolehlivosti vám poskytujeme jistotu, že vaše důležité podnikové údaje budou chráněny.
Zjistěte více ZDE >

Informační systém dle vašich potřeb

AN Systems podnikový informační systém je šitý na míru každému našemu klientovi. Nemyslím tím, že jej programujeme vždy od začátku, ale to, že je implementován podle potřeb a procesů v jeho firmě. Vyvíjíme proto firemní informační systém ANS systems již více než 30 let a pro každého klienta jej přizpůsobujeme na míru. Ať už jste firma co potřebuje firemní informační systém pro maloobchod, velkoobchod, pro váš eshop, informační systém pro výrobu nebo pro služby. podnikový systém AN Systems je pro vás.
Zjistěte více >

Podnikový informační systém v cloudu.

Kdekoliv se nacházíte podnikový informační systém AN Systems je bezpečně uložen v cloudu a dostupný kdekoliv máte přístup k internetu. Firemní informační systém ANS je dostupný online 24 hodin a 7 dní v týdnu.

Vývoj informačního systému AN Systems 

Naše úsilí v oblasti vývoje informačního systému začalo již v roce 1991 a od té doby nepřetržitě pokračuje. Jsme neustále v kontaktu s nejnovějšími trendy ve světě podnikových informačních systémů a aktivně posloucháme potřeby našich klientů, ať už to jsou stávající nebo noví. Díky tomu neustále rozvíjíme nové funkce a možnosti našeho podnikového informačního systému AN Systems, které přinášejí výhody pro všechny.

Zkušená implementace = málo vrásek

Naše precizní metodika a široké zkušenosti nám umožňují dosáhnout vysoké míry úspěšnosti a minimalizovat riziko výpadků či problémů při implementaci podnikového informačního systému. Jsme přesvědčeni, že naše řešení bude plně přizpůsobeno vašim potřebám a pomůže vám dosáhnout efektivního řízení a provozu vašeho podniku.

Podnikový informační systém s inteligentním skladovým systémem.

Naše skladová WMS platforma je plně přizpůsobena potřebám 21. století, což znamená, že vždy budete vědět, kde se vaše zboží nachází. Systém zajišťuje bezproblémové expedování a naskladňování bez zbytečných papírových dokladů. Efektivita našeho podnikového informačního systému AN Systems závisí pouze na rychlosti a dovednosti vašich zaměstnanců.

Firemný informačný systém

Podnikový informační systém AN Systems pro maloobchod?

Nezávisle na segmentu maloobchodu, podnikový informační systém ANS nabízí optimální řešení pro vaše podnikání. V rámci informačního systému ANS můžete využívat skladovou kartu, která vám umožní sledovat více než 30 atributů zboží. Mezi tyto atributy patří například sezónnost, evidence váhy, možnost přidání více obrázků, podpora dvou měrných jednotek a další klíčová data. Pokud vás zajímá více informací o našem systému pro maloobchod, neváhejte a zjistěte více ještě dnes.

riadený sklad

Hledáte podnikový informační systém pro velkoobchod?

Práce s podnikovým informačním systémem AN Systems v rámci velkoobchodu může být náročná. Proto jsme vytvořili informační systém nové generace, který je navržen tak, aby vám přinesl maximální výhodu. Naše platforma poskytuje širokou škálu funkcionalit, které výrazně zjednodušují práci s podnikovým informačním systémem a urychlují procesy související s naskladňováním, cenotvorbou a expedicí zboží. Pokud vás zajímá více informací o našem systému pro velkoobchod, neváhejte a zjistěte více ještě dnes.

firemný informačný systém pre skladové systémy

Firemní informační systém pro automatickou expedici?

Pokud provozujete internetový obchod a máte jeden expediční sklad nebo síť prodejen, kterou chcete integrovat do vašeho internetového obchodu a využít automatizovanou expedici ze všech skladů, s firemním informačním systémem AN Systems to není problém. Naši odborníci vám pomohou nastavit expediční proces v rámci informačního systému AN Systems přesně podle vašich požadavků a případně vám poskytnou rady a doporučení, jak to optimalizovat. Pokud vás zajímá více informací o našem systému pro automatickou expedici, neváhejte a zjistěte více ještě dnes.

firemný informačný systém pre logistiku

Hledáte informační systém pro logistiku?

Warehouse Management System (WMS) firemního informačního systému AN Systems byl vyvinut s cílem poskytnout rychlou a bezproblémovou správu skladu pro střední a větší firmy. Klíčem k úspěchu informačního systému AN Systems je kombinace rychlosti a přesnosti. WMS skladový management v rámci firemního informačního systému AN Systems automatizuje široké spektrum úkolů, které si jen dokážete představit. Pokud vás zajímá více informací o našem systému pro logistiku, neváhejte a zjistěte více ještě dnes.

riadeny sklad 2

Široké spektrum použití

riadené sklady

Automatizace procesů

riadeny sklad 3

Optimalizace oběhu dokladů

riadeny sklad 4

Vysoká parametrizovatelnost

CHCETE SE PORADIT S NAŠÍM EXPERTEM?

Kontaktujte nás a získejte více info a nezávaznou nabídku